Výhody bývania

POLIANKY, to je aj…

… ĽÚBEZNÝ POKOJ

Nezáleží na tom, či v tebe drieme duša mešťana alebo bije srdce dedinčana. Polianky sú harmonickým rázcestím, z ktorého je blízko do oboch svetov – mestského aj dedinského. Tvojím najbližším susedom budú pokojné ulice Zavaru, obce so stáročia dlhou históriou, a iba o kúsok ďalej – 8 kilometrov od domova – ťa zlákajú na prechádzku rušnejšie chodníky najstaršieho slovenského mesta, Trnavy. Priamo pod tvojím oknom sa rozprestierajú lány polí a množstvo voňavej zelene. Každý deň v Poliankach ti dáva znova a znova príležitosť načerpávať energiu z prírody.

… PRIEHRŠTIE MOŽNOSTÍ

Oddych má tol’ko vel’a podôb! Len tak si sadnúť na lavičku pred domom a počúvať, ako sa vietor opiera do stebiel trávy. Dať si čerstvú kávičku v neďalekej kaviarni. Prehodiť pár slov so susedkou pri sadení kvetín v komunitnej záhrade. Po práci sa poriadne spotiť v športovom klube. Od srdca sa zasmiať na komediálnom divadle v miestnom kultúrnom centre. Spojiť vyzdvihnutie detí so svižnou prechádzkou, lebo škôlka je tak blízko, že to zvládneš aj bez auta… Občianska vybavenosť Polianok vysoko prekonáva očakávania, aké máš voči bývaniu situovanému v malej obci.

… BEZPEČIE PRE TVOJE DETI

Zbytočne budeš zvedavo nakúkať z balkóna. Vonku na dvore, kde sa hrajú tvoje deti, je všetko v poriadku. Dovol’ najmenším zabávať sa bez dospeláckeho dozoru. Vnútroblok Polianok má habadej miesta na preskakovanie gumy, schovávačku aj ďalšie legendárne sídliskové hry. Malí športovci tu zažijú svoje prvé víťazstvá na ihrisku, to všetko v bezpečnej vzdialenosti od domova a v súkromí uzavretého areálu.

… POHODA S VYLOŽENÝMI NOHAMI

Komfort V Poliankach je v medziach tvojho rozpočtu. Všetky byty ponúkame so štandardom v cene. Pri jeho tvorení sa myslelo v prvom rade na účelovosť a ekonomickosť, samozrejmosťou je trvácnosť riešení a solídne remeselné spracovanie. Ak túžiš vniesť do tvojho nového domova kúsok vlastnej jedinečnosti, ponúkame ti možnosť spolupodiel’ať sa úpravách bytu ešte pred kolaudáciou. Vyber si farby, vzory a dizajny, ktoré sa ti páčia a vdýchni miestu tvoju dušu. O konkrétnych možnostiach výberu štandardu ti rád povie viac predajca.