Kto sme

Správa budov, facility management, technologické inštalácie ako aj projekty rekonštrukcií sú súčasťou našej firemnej DNA. Za vyše 20-ročné pôsobenie v tejto oblasti sme si vybudovali viac než 300-členný tím odborníkov. Odborníkov, ktorí sa hrdo podpíšu pod váš nový domov.

300+
počet zamestnancov
20+
rokov
skúseností
150+
zrealizovaných
projektov
3 500+
spravovaných
projektov
Kde pôsobíme

Naše aktivity pokrývajú celé územie Slovenska. Pôsobíme aj v medzinárodnom prostredí, svoje dlhoročné skúsenosti sme využili na zahraničných trhoch - v Rumunsku, Rusku a tiež v Alžírsku a Čade. Aktuálny developerský projekt Polianky budujeme v obci Zavar pri Trnave.

Vybrané projekty

BK v priebehu svojej existencie realizovala viaceré zaujímavé projekty v oblasti bytovej a nebytovej výstavby. Medzi našich významných obchodných partnerov z pohľadu bytovej výstavby v súčasnosti patria spoločnosti SKANSKA a YIT, s ktorými sme participovali na stavbách bytov v Bratislave. Z pozície generálneho dodávateľa sme realizovali výstavbu 4* hotela Mercure v Bratislave, ako aj kompletnú rekonštrukciu obchodného centra Polus, dnes známeho ako VIVO! Príklad z ďalších projektov uvádzame nižšie a detailne si ich môžete pozrieť na web stránke našej spoločnosti.

VIVO Shopping
Technické zabezpečenie a realizácia komplexnej rekonštrukcie bývalého nákupného centra POLUS CITY CENTER, po rebrandingu VIVO Shopping v Bratislave. To všetko z pozície generálneho dodávateľa.
Letisko Bratislava M.R. Štefánika
Dodávka a montáž chladiaceho zariadenia, vzduchotechniky, silnoprúdových rozvodov, stabilného hasiaceho zariadenia, odvodu dymu a tepla, orientačného systému, nabíjacej stanice akumulátorových vozíkov a trafostanice.
Predajne Billa
Technické inštalácie, prevádzka a údržba viac ako 130 maloobchodných predajní po celom Slovensku.
EUROVEA
Dodávka a montáž silnoprúdových elektroinštalácií pre bratislavský polyfunkčný objekt EUROVEA.
5* hotel N´Djamena
Dodávka a montáž silnoprúdových rozvodov a montáž slaboprúdových rozvodov počas výstavby 5* hotela v Čade.
Náš tím

Záleží nám na tom, aby naše developerské projekty spĺňali vysoké očakávania našich zákazníkov a zároveň rešpektovali okolie, tradície a životné prostredie. Spolupracujeme preto so špičkovými architektmi, ktorí si získali rešpekt doma aj v zahraničí.

SLLA
Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave bola založená Michalom Sulom a Miriam Liškovou v Barcelone v roku 2003, venuje sa projektom v rôznych geografických, sociálnych a kultúrnych situáciach na Slovensku, v Českej republike, Rakúsku, Španielsku a v Keni. SLLA je držitel’om viacerých ocenení v medzinárodných architektonických a urbanistických súťažiach. Za realizáciu Komunitného centra Máj v Českých Budějoviciach získala ocenenie Cezaar 2015, nomináciu na cenu Mies van der Rohe Award 2017 a bola finalistom Českej ceny za architektúru 2017. Na základe víťazného návrhu v medzinárodnej urbanistickej súťaži je súčasťou kooperatívneho procesu plánovania územia Siemensäckervo Viedni. V 2016 SLLA reprezentovala Slovensko na Fuoribiennale v rámci Bienále architektúry v Benátkách. V súčasnosti sa venuje projektom nových a regenerácii existujúcich území, na základe víťazného návrhu v medzinárodnej architektonickej súťaži Artcampus pripravuje dostabu Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.

BK, a.s.

bkgroup.info