Kto sme

Kto Poliankam vdýchol „život“?

Tento projekt ti prináša Skupina BK. Sme dobre zohraný tím, v ktorom nájdeš viac ako 300 odborníkov na všetko dôležité, čo súvisí so „životom“ budov a facility manažmentom. Našou vizitkou sú dve dekády pôsobenia v brandži, viac ako 150 úspešne zrealizovaných projektov na Slovensku, v Európe a dokonca aj v Afrike a vyše 3500 spravovaných objektov. Zodpovednosť, spol’ahlivosť a flexibilita sú hodnoty, s ktorými vstupujeme do každého začatého projektu. Vrátane Polianok.

Chceme z Polianok urobiť synonymum priestoru, ktorý má všetky potrebné prvky na vybudovanie zdravej susedskej komunity. Chceme, aby budúci obyvatelia Polianok našli na tomto mieste domov, kde im vôbec nič nebude chýbať. S našou expertízou a technickým zázemím vieme, ako tieto ambície naplniť.

Naše projekty


Spolupodielali sme sa na projektoch

Tím odborníkov

SLLA
Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave bola založená Michalom Sulom a Miriam Liškovou v Barcelone v roku 2003, venuje sa projektom v rôznych geografických, sociálnych a kultúrnych situáciach na Slovensku, v Českej republike, Rakúsku, Španielsku a v Keni. SLLA je držitel’om viacerých ocenení v medzinárodných architektonických a urbanistických súťažiach. Za realizáciu Komunitného centra Máj v Českých Budějoviciach získala ocenenie Cezaar 2015, nomináciu na cenu Mies van der Rohe Award 2017 a bola finalistom Českej ceny za architektúru 2017. Na základe víťazného návrhu v medzinárodnej urbanistickej súťaži je súčasťou kooperatívneho procesu plánovania územia Siemensäckervo Viedni. V 2016 SLLA reprezentovala Slovensko na Fuoribiennale v rámci Bienále architektúry v Benátkách. V súčasnosti sa venuje projektom nových a regenerácii existujúcich území, na základe víťazného návrhu v medzinárodnej architektonickej súťaži Artcampus pripravuje dostabu Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.